Qr Menü - Dijital Menü

Qr Menu

My Diji Temassız Dijital Menü

          MyDiji Temassız QR menü, pandeminin etkisi nedeniyle bazı Restaurantların hayatta kalmak için mücadele ettiği sırada oluşturuldu. 

         Çözüm, Restaurant misafirlerine güvence sağlar ve konukların çalışanlarla fiziksel bir alışverişte bulunmadan güvenli bir şekilde yemek sipariş etmelerine olanak tanır. 

Bugün Sipariş Ver Yarın Kullan

Kararsız kaldım diyorsanız 30 günlük Demo talebinde bulunabilirsiniz. Demo Müşterilerimize Full Sürüm olarak açılır. 30 Günün konunda isteyip istemeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Almayamı karar verdiniz Ücretini ödeyip kullanmaya devam edebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm Sorulara Sıkça Sorulan Sorular sayfasından  ulaşabilirsiniz.

Qr Menu 2
MEGA PAKET

2975 ₺

/ Yıllık

Tanıtım Amaçlı İndirimli Fiyatlarımızdan Sizde Faydalanmak İster misiniz ?

POPULER

2000 ₺

/ Yıllık

Tanıtım Amaçlı İndirimli Fiyatlarımızdan Sizde Faydalanmak İster misiniz ?

PRO PAKET

5975 ₺

/ Yıllık

Tanıtım Amaçlı İndirimli Fiyatlarımızdan Sizde Faydalanmak İster misiniz ?

Qr Menü nedir.

Qr menü, bir QR kod yardımıyla sanal olarak menülerin hazırlanmasıdır.

Qr menüler oldukça etkilidir. Restoran müşterilerinin % 74’ü etkili bir menü ekranının en önemli önceliği olduğunu söylüyor. Qr menüler ile menülerinizi anında güncelleyebilir, değiştirebilir veya zamanlayabilirsiniz. Bu, özel ürünlerin vurgulamanın yanı sıra menü ekranlarınızı değiştirme maliyetlerini de azaltmaya yardımcı olabilir.

Qr Menü bizim gözümüzde yeni nesil web sitedir. Bugün Fiyat tablosu sunan tüm müşteriler Qr Menü kullanabilir. Örnek verecek olursak Bir Taksici Kendi QR Menüsünü oluşturup, Fiyatlarını Müşterilerle paylaşabilir , Veya Bir Perde satan mağaza Mağazasındaki Tüm ürünler Qr Menü ile düzenleyip Kendi web sitesini oluşturabilir.

Bunun yanı sıra Restaurant , Cafe , Otel gibi işletmelerin vazgeçilmezidir.

Restoranların ve Cafelerin QR menü tercih etme sebepleri arasında onlarca sebep sayılabilir. Sosyal mesafeden daha yüksek sipariş değerlerine kadar, bir restoranda QR kod menüsü kullanmak için çok iyi nedenleri vardır.

Ana Sebepler
• Müşteriler arasında menü paylaşımını ortadan kaldırın
Tabii ki şu anda en büyük avantajı QR kod menüsü bir restoranda müşterilerin yemek yerken dokunmaları gereken şeyleri azaltmasıdır. Genellikle bir grup insan arasında bir masanın etrafında bir menü geçirilir ve ne yiyip içeceğine karar verirler. QR kodlarınızı restoranda kolay yerlerde görüntülenmesine imkan verin, böylece müşterilerin bunları bulmasını ve taramasını mümkün olduğunca basitleştirin.

Qr menü kullanmanın faydaları dediğimizde aklımıza ilk olarak pandemi sürecini rahat atlatmak gelir ancak bu tek başına bir fayda değildir. Bir restoran uygulaması ile dijital menüleri kullanabilir, misafirlerinizin online sipariş vermesini ve ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Konuklar, uygulamadaki dijital menüye erişmek için masada veya odalarında bir QR kodunu taramak için telefonlarının kameralarını kullanabilirler.

Qr menü ile satışlarda % 31,8 artış sağladığını biliyoruz.

Menüler Kolayca değiştirilebilir. Bugün çoğu müşteri bu konuda bilinçli olduğundan düzenlemelere çok hızlı entegre olurlar.

Pazarlama kampanyalarınızı zamanında başlatmanıza ve bitirmenize yardımcı olur. Ayrıca, zaman ve personel maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz, çünkü bu çözüm bu özelliklere uzaktan erişmenizi sağlar. Aynı şekilde, tesis personelinizin temel görevlere odaklanmasını da sağlar.

Dijital menüler hem güzel hem de dinamik olduğundan, markanız için olumlu ilişkileri destekler.

Bu platform, restoranınıza yeni eklenti yan ürünleri veya tatlılarda etkili satışını sağlar. Bu etki, promosyon içeriğine dikkat çekme kolaylığından kaynaklanmaktadır.

Dijital menülerin ölçeklenebilirliği lojistiği basitleştirerek restorancıların yönetimi merkezileştirmesine olanak tanır. Bu, bulut tabanlı çevrimiçi gösterge tabloları aracılığıyla güncellemeleri koordine etmenizi de sağlar.

Dijital menü panoları karar vericilere yerel promosyon içerikleri konusunda önemli esneklik sağlar.

Ayrıca, sağlık bakanlığı tarafından kontrol edilmesi çok daha kolaylaşır. Menülerdeki her şeyi uzaktan denetleyebilir görevliler.

Basitçe söylemek gerekirse, dijital menüler ile restoranların menü fiyatlandırmasını, promosyonlarını ve içeriğini güncel ve tutarlı tutmasını sağlayan düşük maliyetli bir çözüm sunar.

Evet arttırabilirsiniz

Dijital menü ile görünürlük çalışması yapmak son derece başarılır sonuçlar verir. Bir anket firması tarafından yapılan araştırmaya göre, insanların % 93’ü dışarıda yemek yemeden önce çevrimiçi dijital menüleri okuyor ve menünüz görünmüyorsa, müşterileri sizi ziyaret etmeden başka bir restorana gidiyor.

Yine de birçok restoran sahibi, menülerinin görünür ve müşteriler için çekici olduğundan emin olmak için çok az zaman harcıyor. Dijital tabela çözümleri, dijital menü panoları ve geniş ekranlar, web sayfası menüsünün dışında, konuklara hangi yiyecek ve içeceklere sahip olduklarını geniş ekranlarda göstermenin kolay bir yoludur.

Ancak, web sitenizdeki dijital menü önemli bir satış aracıdır. Restoranınız en iyi konuma ve harika personele sahip olabilir ancak müşteriler web sitenizde gördüklerini beğenmezlerse, masalarınızı doldurmak için mücadele edeceksiniz. Dijital tabela yazılımı ile daha kısa bekleme süreleri nedeniyle insanları kolay ödeme ve ek satışlara yönlendirmek kolaydır.

Müşterilerinizin ne aradığını anlamak, dijital menü tasarımınızın önemli bir parçasıdır. Bir ürünü satmak istiyorsanız müşteri katılımı her şeydir ve insanları şu anda, gerçek zamanlı olarak yakalamak önemlidir. Çoğu müşteri, fantastik bir müşteri deneyimi arıyor, ancak ihtiyaçlarının merkezinde, özel, fast food veya diğer menü öğeleri olsun, menüde sunulan ne olduğu çok daha önemlidir. Dijital menünüzü kolayca erişilebilir ve anlaşılması kolay hale getirmek sürecin önemli bir parçasıdır ve harika bir basılı menüye sahip olmak kadar ayrılmazdır.

Pazarlama olmadan, çoğu insan restoranınızın var olduğunu bilmez. Sosyal medya reklamcılığından yerel medyaya kadar pazarlamanın birçok yolu vardır, ancak menünüzün çevrimiçi olması, kendi yararınıza kullanabileceğiniz başka bir pazarlama aracıdır. Yiyecek ve içecekler nedeniyle müşteriler restoranınızı ziyaret ediyor ve menünüzden daha iyi olanı göstermenin daha iyi bir yolu var mı diye soruyorsanız aklınıza hemen dijital menü gelmelidir.

Dijital menü ile istediğiniz her ürünü istediğiniz kadar özelleştirip müşteriye sunabilirsiniz. Bu da farklı bir reklam modeline kapı açabilir. Dükkanın önüne veya belli bilboardlara QR kodunuzu ekleyerek istediğiniz yerde farklı ve yaratıcı reklamlar yapabilirsiniz.

Hayır… En çok tercih edilen Paketimiz olan Promosyon Paketi yıllık 2000 TL’ dır Bu ücret her yıl tekrarlanır.

Satın almış olduğunuz hizmetin arka planda bazı maliyetleri vardır. Örnek verecek olursak Domain ücreti , Hosting Ücreti , SSL ücreti, Aylık Trafik ücreti vb.. ücretler için yıllık 2000 TL almaktayız.

Hayır… İstediğiniz zaman iptal ettirebilirsiniz.

İsterseniz içerik girme ile ilgili olarak sizler için hazırladığımız videoları izleyebilirsiniz. Sormak istediklerinizi Canlı destek hattımızdan sorabilirsiniz. Bunlarla uğraşacak zamanım yok derseniz Mega Paket’i satın alın sizin yerinize biz girelim.

Eğer isterseniz 30 günlük Demo seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Tamamen Ücretsizdir.

Mega Paket içeriğinde, Popüler Paketinin haricinde  Ekstra olarak  içerik oluşturma mevcuttur. Kısacası “Qr Menü istiyorum ama benim bununla uğraşacak vaktim yok.” diyorsanız   Qr Menüyü sizin adınıza hazır hale getirip teslim edebiliriz. Sizin yerinize Tüm ürünlerinizi biz girip Yıllık olarak size fiyat güncelleme sunuyoruz. Ayrıca isteğe bağlı olarak QR Menülü Kartvizit tasarımı Mega Paket içeriğine sahiptir.

Mega Paketin Sonraki yıllarında Tekrar eden Yıllık ücreti 3000 TL dir.

Pro Paket içeriğinde, Popüler Paketinin haricinde  Ekstra olarak  içerik oluşturma mevcuttur. Kısacası “Qr Menü istiyorum ama benim bununla uğraşacak vaktim yok.” diyorsanız  Sizin yerinize Tüm ürünlerinizi biz girip Qr Menüyü sizin adınıza hazır hale getirip teslim edebiliriz. Ayrıca isteğe bağlı olarak QR Menülü Kartvizit tasarımı Mega paket içeriğine sahiptir. 

“Qr Menüme kaç kişi baktı” , “Hangi lokasyondan ,aylık ziyaretçi sayım nedir.?” gibi raporlamaları düzenli olarak alırsınız

Pro Paketin Sonraki yıllarında Tekrar eden Yıllık ücreti 5000 TL dir

Fiyatlarımız KDV Hariç Fiyatlarımızdır.

Arayın Görüşelim

FreeLancer Olarak bize Katılın

Başa dön